Авторизація
Забули пароль?

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновити пароль

Ви отримаєте лист з інструкціями по відновленню доступу до вашого профілю

Натискаючи кнопку "реєстрація", ви підтверджуєте, що погоджуєтеся з угодою користувача і приймаєте його умови.
м. Київ, вул. Марка Вовчка, 12/14
з 09:00 до 18:00, Пн - Сб

Партнерам

Бути партнером компанії MASUMA - значить працювати на ринку якісних запчастин японських автомобілів. Переваги роботи з MASUMA очевидні. Ось список деяких найбільш переконливих переваг для фірмових магазинів та оптових партнерів компанії.

  1. MASUMA - це автозапчастини з оптимальним поєднанням «ціна-якість» для споживачів українського ринку в середньому ціновому сегменті. З одного боку це деталі, виготовлені на тому ж заводі,що й оригінальні запчастини, по тим же технологіям. З іншого боку - вони на 50-100% дешевше, ніж оригінальні.
  2. Асортимент запчастин MASUMA максимально охоплює ринок запчастин та інструментів японських автомобілів. Каталог товарів безперервно зростає і розширюється під впливом загальних тенденцій ринку та запитів клієнтів. Список автозапчастин поповнюєтья, в середньому, на 500 нових позицій на рік.
  3. Фірма MASUMA забезпечує ринок усіми основними видами запчастин. Зокрема тими, що часто зношуються і потребують регулярної заміни.
  4. Існують товарні групи MASUMA, аналогів запчастин яким просто немає, а оригінальні мають надто високу ціну. Наприклад, асортимент автомобільних кріплень налічує більш ніж 500 різних моделей.
  5. Абсолютно вся продукція MASUMA сертифікована та офіційно протестована.
  6. Всі запчастини компанії MASUMA мають 3 місяці безумовної гарантії від виробника. В подальшому, гарантійний термін буде збільшено до 1 року.
  7. Повний асортимент запчастин японських виробників внесено до електронних каталогів. З ними ви можете ознайомитись на офіційній сторінці компанії в інтернеті або на сайті дистриб’ютора. Електронний каталог має зручну навігацію. Ви можете обрати необхідну деталь по марці автомобіля, номеру «ОЕМ», розміру або артикулу MASUMA.
  8. Регулярна рекламна підтримка ТМ (радіо, ТБ, зовнішня реклама по містах України).
  9. Широкий спектр сувенірної продукції, промо-обладнання та фірмового одягу для наших клієнтів та партнерів.